电气特性 Features
| Number of Bits: | 3 |
| Maximum Frequency: | 4000 MHz |
| Number of Channels: | 1 |
| Rad Hard: | No |
| Number of Bits: | 3 |
| Maximum Frequency: | 4000 MHz |
| Number of Channels: | 1 |
| Rad Hard: | No |
| Number of Bits: | 5 |
| Maximum Frequency: | 13000 MHz |
| Operating Supply Voltage: | -4.5 to -5.5 V |
| Rad Hard: | No |
| Category: | Transceiver |
| Operating Band Frequency: | 310 to 318|418 to 477|836 to 956 MHz |
| Maximum RF Operating Frequency: | 956 MHz |
| Modulation Technique: | ASK|FSK |
| Operating Supply Voltage: | 3.3|5 V |
| Rad Hard: | No |
| Minimum Frequency: | 0 GHz |
| Maximum Frequency: | 2 GHz |
| Impedance: | 50 Ohm |
| Connector Type: | SMA |
| Maximum Attenuation: | 10(Typ) dB |
| Maximum VSWR: | 1.25 |
| Rad Hard: | No |
| Family: | R417.810.128 |
| Number of Bits: | 5 |
| Maximum Frequency: | 40000 MHz |
| Rad Hard: | No |
| Number of Bits: | 6 |
| Maximum Frequency: | 4000 MHz |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Rad Hard: | No |